Niski poziom leukocytów i płytek krwi

Witam, od dłuższego czasu mam niski poziom leukocytów, płytek krwi, limfocytów, neutrofili a podwyższony P-LCR. Czy świadczy to o jakiejś chorobie. Czy i jakie badania powinnam jeszcze zrobić. Jeśli jest możliwe to proszę o wskazówki. Dziękuję Wanda

Renata GrzechociĹska

Witam.
Obniżenie tych parametrów może wskazywać na patologię w obrębie szpiku, dlatego należy wdrożyć dokładniejszą diagnostykę. Proszę udać się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam