Niski poziom leukocytów, neutrofilii i obniżony poziom płytek krwi a interpretacja wyniku biopsji szpiku

Witam, Jestem kobietą, mam 31 lat. Od dłuższego czasu mam niski poziom leukocytów (2,7), neutrofilii ((1,2) i obniżony poziom płytek krwi (146). Interpretacja wyniku biopsji szpiku Rozmazy z punktatu szpiku ubogokomórkowe. Erytropeza normoblastyczna, o prawidłowym torze dojrzewania. Granulopoeza - tor dojrzewania prawidłowy zachowany. Ukł. płytkotwórczy - obecnie pojedyncze płytkotwórcze megakariocyty. Układ chłonny - zaznaczone zwiekszenie odsetka limfocytów, odsetek plazmocytów prawidłowy.

Wyniki biopsji w tym wypadku najwięcej powiedzą pani lekarzowi prowadzącemu ( ktoś zlecił biopsje szpiku, i ta osoba ma największą wiedzę na temat Pani przypadku, ma dostęp do innych badań, badała Panią, widzi stan kliniczny et cetera ). Samo badanie oderwane od innych danych może wskazywać na wiele różnych schorzeń hematologicznych ( zespół mielodysplastyczny, białaczka i wiele innych ), ale jak pisałem, postawienie diagnozy należy do Pani hematologa.