Niski poziom neutrofili a ryzyko białaczki

witam. minelo 1,5 roku od porodu a moje neutrofile sa ciagle ponizej normy. miesiac temu podniosly mi sie do 2,0 a teraz po powtorzeniu badania znow wrocily do poziomu 1,8 . Czy to moze byc bialaczka? reszta badan jest w normie. przez chwile mialam tez kolatania serca zawroty glowy ( trwaly kolo 5 dni) i pocenie sie ba klatce piersiowej tylko w nocy.

Witam. Jeśli badaniu krwi nie towarzyszą żadne inne nieprawidłowości nie ma powodów do niepokoju. Dyskretnie obniżony poziom neutrofili może być skutkiem przyjmowania niektórych leków bądź cechą osobniczą.