Niski poziom OB we krwi u 8-latka

Witam. Zrobiłam badanie krwi i moczu mojemu 8 letniemu synowi. OB wyszło niskie bo 1.00 przy normie 3-8, HCT trochw podwyzszone 40.40 norm 31-40 MCH 26.60 norm 27-34. pozostałe wyniki w normie. Czy mam sie czym martwic? co to może oznaczac?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani wyniki badań interpretuje się ze wskazaniami do ich wykonania i obrazem klinicznym. OB nie jest zbyt niskie, to wykładnik stanu zapalnego, a pozostałe wyniki nieznacznie odbiegają od normy. Proszę skonsultować się z lekarzem, który zlecał badania, aby mógł dokonać pełnej interpretacji. Pozdrawiam.