Niski poziom progesteronu a niedowaga

Mam niski poziom progesteronu badanego w 21 dniu cyklu, 2,91 ng/ml. Miesiączki w miarę regularne, długość cyklu ok. 24 dni. Czy taka ilość progesteronu może wynikać z niedowagi? Wzrost 162 cm, waga 43 kg. Tarczyca i inne badania jakie robiłam w normie.

Magdalena StusiĹska

Trudno się wypowiadać bez dokładnej rozmowy z Panią. Proszę skonsultować się z ginekologiem endokrynologiem aby wyjaśnić ten problem.