Niski poziom progesteronu a nieregularne miesiączki

Witam. Mam dziwny problem mam bardzo nieregularna miesiączke ginekolog powiedział mi że mam niski poziom progesteronu a wysoki testosteron, 11.04 mialam miesiączke i dziś mam znów ale jest ona dość dziwna, bardzo ciemna i jest jej bardzo mało nie wygląda jak miesiączka nawet, czy to normalne?

Lek. Katarzyna Szymczak

Radziłabym w pierwszej kolejności wykluczyć ciążę i ponownie skonsultować sie z ginekologiem celem włączenia odpowiedniego leczenia.
Pozdrawiam