Niski poziom progesteronu a owulacja

Wiatm, prosze o interpretację wyników moich badan: prolaktyna wynik 28,74 - norma 4,79-23,30 progesteron wynik 6,52 norma dla fazy lutealnej 1,7-27 tsh 2,25 norma 0,27-4,2 mam regularne cykle czy mam za niski poziom progesteronu, czy wsytapiła owulacja?Prosze o uwagi pozdrawiam

Proszę porozmawiać ze swoim lekarzem, który zapewne zlecając progesteron badał Panią i oceniał pęcherzyk. Tylko połącznie usg z wynikiem progesteronu da Pani odpowiedź. Trzeba również pamiętać, że przełożenie poziomu progesteronu na prawidłwość zmian w błonie śluzowej macicy jest bardzo słabe.