Niski poziom progesteronu i stosowanie Duphastonu

Witam, robiłam kilka miesięcy temu badania progesteronu, które wyszły bardzo słabo. Od tego czasu biorę duphaston (5 miesięcy), a i tak po odstawieniu tydzień czekam na miesiączkę, gdzie mam wcześniejsze plamienia (na ok. tydzień przed). Czy to oznacza, że progesteron nadal jest za niski? Jak dodatkowo można go "podreperować", aby uniknąć ewentualnego poronienia? z góry dziękuję za odpowiedź

Aleksander Ropielewski

To czy w dalszym ciągu konieczne jest stosowanie duphastonu zależy od obecnnych wyników badań hormonalnych.