Niski poziom testosteronu po stosunku

Mam pytanie, mąż badał poziom testosteronu po nocnym i porannym seksie, wyniki wyszły źle, tzn poziom był bardzo niski. Czy seks miał na to wpływ? Dziękuję za odpowiedź

Witam! Aktywność seksualna nie tylko nie obniża, lecz wręcz powinna podnosić stężenie testosteronu we krwi. Jeśli poziom testosteronu jest znacznie obniżony, mąż powinien zgłosić się do androloga.