Niski poziom TSH a dawki przyjmowanych preparatów

Dzień Dobry Od paru lat leczę się endokry. z powodu niedoczyn.tarczycy początkowy wynik przy rozpoznaniu to TSH 12 anty TPO 540, moje pytanie brzmi czy nawet jak TSH jest poniżej 0,60 powinno brać się tak samo duże dawki, w moim przypadku 75 mg na dzień, w tamtym roku bo kontrolę mam wyznaczoną raz na rok miałam TSH 1,27 byłam tak jak wspomniałam cały czas do tej pory na 75 mg, teraz przy kontr.po roku czasu mam TSH, 0.529 ulU/ml i też dosta.tak samą dawkę, boję się żeby wynik nie był za niski

Witam,
lekarz endokrynolog mając do dyspozycji wyniki laboratoryjne TSH ustalił określoną dawkę hormonów tarczycy dla Pani.
Gdyby doszło do zmniejszenia przyjmowanej dawki, choroba mogłaby nawrócić (Wzrost TSH i objawy niedoczynności).
Proszę spokojnie poczekać na wizytę kontrolną, gdyby jednak działo się coś niepokojącego może Pani zgłosić się do lekarza rodzinnego.

pozdrawiam