Niski poziom TSH a narkoza

jak podniesc poziom tsh pomocy poprzedni wynik 0,16 teraz 0,11 leki /euyhyrox/ odstawione miesiac temu czekam na operacje pecherzyka żółciowego anestezjolog nie chce podać narkozy.prosze o pomoc

Euthyroxem leczy się niedoczynność tarczycy, a Pani ma nadczynność. Problemem nie jest wynik TSH, bo wyników się nie leczy tylko problem Pani zdrowia. Nadczynność tarczycy w trakcie zabiegu może doprowadzić do niebezpiecznych następstw, które mogą zagrozić Pani zdrowiu i życiu. Jeśli zabieg jest planowy (a jest) a Pani nie ma znacznych dolegliwości, to należy wyjaśnić problem tarczycowy u endokrynologa