Niski poziom wód płodowych w 36. tygodniu ciąży

Witam jestem w 36 tyg ciazy.wczoraj na badaniu usg lekarz stwierdzil niski piziom wod plodowych ktory wynosi 7,6cm.powiedzial ze nie musze sie nie pokoic ze miesci sie to w normie jednak za tydz chce powtorzyc usg by sprawdzic czy ilisc nie maleje.dodam ze dzidzia ma sie dobrze,wazy 2500 I jest aktywna.czy mam sie martwic iloscia tych wod ?czy cos grozi mojemu malcowi ?

Skoro powiedział ginekolog, że nie ma powodu do obawaw, a poziom wód płodowych mieści się w zakresie normy to nie ma powodu do niepokoju.