Niski poziom żelaza i ferrytyny u dziecka

jeżeli dziecko ma ciągle niski poziom żelaza, ferrytyna lekko poniżej normy,co to znaczy? jakie trzeba zrobić jeszcze badania

Milena Lubowicz

Rozumiem, że próby suplementacji żelaza były, ale nie przyniosły efektu? Jeżeli podawała Pani dziecku preparaty żelaza, dbałą o odpowiednią dietę bez skutku, to myślę, że należałoby rozważyć konsultację gastroenterologiczną.
Pozdrawiam