Niski przyrost beta-HCG w 8. tygodniu ciąży

Dzień dobry. Jestem w 8 tyg ciąży. W zeszłym tyg na usg nie było jeszcze widać zarodka. w sobotę miałam robiony test beta hcg, który wynosił 20924, wczoraj ponowiłam badania na zalecenie lekarza i wynik to 28062 U/l. Czy ten przyrost jest wystarczający? Niepokoi mnie jego niska wartość. Będę wdzięczna za pomoc.M.Gajek

Szanowna Pani!

Myślę,że nie ma Pani powodu do niepokoju.Proponuję wykonanie badania USG w 14 dni od poprzedniego.

Z poważaniem
Katarzyna Lewicka