Niski przyrost wagi u niemowlęcia

Proszę o pomoc moja córka ma trzy miesiące urodzona z waga 3640obecnie 3800badania podstawowe posiew krew dobre ,karmiona butelka 90ml 8razy na dobę ,ruchliwe wesołe dziecko ale gdzie te kilogramy .a na grudnia ma planowany zabieg podniebienia .

Piotr Pilarski

Ciężko odpowiedzieć bez zbadania. Dziecko rzeczywiście mało przybiera. Sugeruję wizytę u pediatry.

Pozdrawiam.