Niski wzrost i częste zapalenia dróg oddechowych u 5,5-letniego dziecka

W WIEKU 1,5 R PO 3 MIES I 14 SERI ANTYBIOTYKÓW KIEDY DZIECKU PRAWE PŁUCO OBUMIERAŁ I MIAŁO ROPNIAKI W L I P PŁUCU ZROBIONO BAD BIOCHEMICZNE I Legionella . DZIECKO MA JUŻ 5,5 L A NADAL NISKI WZROST 104CM I WAŻY 13 KG. BADANIA ENDOKRYNOLOGICZNE WYCHODZĄ POZYTYWNIE .DZIECKO CZĘSTO CHORUJE NA ZAPALENIA DRÓG ODDECHOWYCH I CO DWA TYG. MA JAKIEŚ INFEKCJE GDZIE JEGO CRP WYNOSI 142-156 OBECNE WYNIKI Leukocyty 3,57 tys/µl 5,5 15,50 L NEU#-Neutrocyty 1,23 tys/µl 1,37 8,53 L MOCZ Białko 21 mg/dl 0 0,00

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza pediatry, najlepiej do specjalisty immunologa klinicznego lub hematologa. Proponuję udać się do lekarza pediatry w Pani okolicy, po badaniu będzie można pokierować w odpowiednie miejsce.