Niski wzrost i mała waga u 5-latki

Laryngolog wykluczył trzeci migdał, miała robione badania na pasożyty z wynikiem ujemnym, co do wzrostu to prawda ma 5 lat a ma metr wzrostu i waży 13 kg, jest malutka i drobniutka na domiar tego ma bardzo mało urozmaiconą dietę bo nic jej nie smakuje i wszystko brzydko pachnie. Przez 3 lata mieszkałyśmy w zagrzybiałym mieszkaniu, może to być tego efekt.

Aleksander Ropielewski

Warunki mieszkaniowe należy rozpatrywać jako przycyznę zaburzeń wzrostu tylko po wykluczeniu pozostałych możłiwych powodów. Sugeruję kontakt z pediatrą, który pomoże zdiagnozować przyczyny niskorosłości.