Niskie ciśnienie a fioletowe plamy na skórze

Witam lekarka stwierdziła mi że mam niskie ciśnienie 60/100 często mam takie do tego czuje cały czas zimno, nie mam siły wyniki mam dobre, momentami robią mi się fioletowe plamy na skórze i jak za długo stoję puchną mi nogi. Co mam zrobić do kogo sie zgłosić ?

Aleksander Ropielewski

Proszę wykonać podstawowe badania krwi i zmierzyć poziom TSH. Lekarz internista powinien być w stanie Pani pomóc w ustaleniu przyczyny Pani dolegliwości.