Niskie ciśnienie a wysoki puls u 22-letniej osoby

Witam, chciałam zapytać o swoje ciśnienie ponieważ mam niskie ale puls wysoki 99/90 czy to jest grozne? w młodym wieku to normalne mam lat 22

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udac się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określic postępowanie.

Lek. Katarzyna Szymczak

Podała Pani tylko wartość ciśnienia, rozkurczowe - 90 jest na granicy normy, a jaka jest wartosć pulsu? powyżej 100? Porszę udać się do lekarza, który w gabinecie zmierzy ciśnienie oraz puls.
Pozdrawiam