Niskie ciśnienie krwi u 54-latki a stosowanie leków

Witam- zawsze miałam niskie ciśnienie krwi. Od kilku dni naprawdę się obniżyło.Wynosi 73/42 i jestem przerażona, dzieje się tak z regłuły wieczorem. Dziennie wypijam rano jedną kawę i ";jakoś" funkcjonuję, Zażywam leki Zomiren 0,5 mg(jedną tabletkę), Clonazepanum 2 mg(1,5 tabletki), Sulpiryd 50 mg (jedną tabletkę) oraz jak czują zawroty głowy spowodowane naciskiem kręgów szyjnych Betamil , osłonowo Ranloc 20 mg. Jak mogę sobie pomóc? Co i w jakich dawkach przyjmować? Pozdrawiam,

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Powinna Pani udać się do lekarza rodzinnego. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie leczenie.