Niskie ciśnienie, senność, zmęczenie i brak energii

Witam, mam 30 lat od jakiegos czasu mam niskie cisnienie zazwyczaj jest nizsze niz 95/65 czasem spada nawet do 85/60. Stosuje naturalne sposoby na podniesienie cisnienia ale nic nie dziala. Czuje sie bardzo zle, jestem caly czas zmeczona, senna nie mam energii do zycia. Obawiam sie ze ten nagly spadek cisnienia jest spowodowany jakas powazna choroba. Rok temu urodzilam dziecko podczas ciazy mialam cukrzyce - ale teraz cukier mam w normie. Prosze o porade. Pozdrawiam Ola

Proszę udać się do lekarza pierwszego kontaktu i zgłosić opisane objawy. Wskazane byłoby na pewno wykonanie kompleksowych badań kontrolnych, również w kierunku chorób tarczycy, które czasem pojawiają się po ciąży.

Pozdrawiam i życzę zdrowia!