Niskie ciśnienie, szybkie bicie serca a możliwe przyczyny

Witam serdecznie. Niedawno zabrało mnie z domu pogotowie dostałam kroplówki ponieważ miałam niskie ciśnienie 70/40 a puls 130 ze skokami na 80 i znowu 110 na 70 i 120. W szpitalu lekarz nie widział nic niepokojącego na usg serca z badania krwi natomiast wyszło ze miałam za dużo powietrza?? W trakcie ataku było mi bardzo zimno strasznie skakałam i zdrętwiały mi ręce... Oś tamtej pory takie ataki powtórzyły sie 3 razy. Taki niepokój kiedy serce nagle zaczyna walić jak oszalałe. bardzo proszę o odp

Witam,
w jaki sposób w badaniu krwi stwierdzono za dużo powietrza?
Przy niskim ciśnieniu naturalne jest wysokie tętno (reakcja kompensacyjna).
Proponowałabym Pani wykonanie badania EKG Holter.