Niskie ciśnienie, wypadanie włosów u 37-latki

Witam, Kobieta, l. 37. Od ok. 3 tygodni źle się czuję. Objawy: - niskie ciśnienie krwi (np. dziś 89/63) - osłabienie - bóle mięśni - senność - wypadanie włosów (to od ok. pół roku) Miesiąc temu miałam robione badania tarczycy, które wyszły idealnie. Prowadzę bardzo zdrowy tryb życia - zdrowo się odżywiam, śpię ok. 7-8 godz., regularnie (5-6x w tygodniu) uprawiam sport (aerobik, pływanie). Jakieś pomysły? Czy powinnam zrobić jakieś badania inne niż podst. morfologia? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Czasami w takie upały moga pojawić się spadki cisnienia a co za tym idzie osłabienie itp. Proszę w takie dni (i nie tylko) pić duzo płynów - co najmniej 2,5l wody niegazowanej. Co do badań proszę zrobić podstawowe badania tj. morfologia (ewentualnie żelazo) kreatynine, mocznik, ASPAT, ALAT, potas, sód. i udać sie do lekarza