Niskie libido i problemy z erekcją u męża a planowanie ciąży

Mój mąż nie ma ochoty na seks - ma 31 lat i bardzo niskie libido. Do tego dochodzą problemy z erekcją - czy da się to skutecznie leczyć? Co może być przyczyną? Jesteśmy rok po ślubie i od samego początku były problemy :-( Staramy się o dziecko i ciągle nam się nie udaje :-( Czy problemy z erekcją mają np. wpływ na ruchliwość plemników?

Uzależnienie bardzo trudno samemu pokonać, inteligentny człowiek stosuje liczne mechanizmy usprawiedliwiania, samooszukiwania, zaprzeczania...
Najlepiej udać się do specjalisty d/s uzależnień, są to najczęściej psycholodzy, czasami lekarze psychiatrzy. Psycholodzy seksuolodzy także na codzień zajmują się problematyką uzależnień od seksu, którego rodzajem jest uzależnienie od masturbacji i erotografii.
Nie jestem zorientowany w rozkładzie specjalistów na Podkarpaciu.
Pozdrawiam i życze powodzenia. JW, www.seksuologia.com