Niskie libido u kobiety

Mam problem z facetem ze ciagle ma ochote na sex nawet kazdego dnia a ja nie stety nie ... co robić ???

Witam !

W życiu mężczyzny i kobiety są okresy kiedy mamy większe lub mniejsze libido, ale chyba nie o to pani chodziło? Natomiast nic nie napisała pani o tym jak było wcześniej, kiedy to libido u pani osłabło , czy zawsze było takie samo. Ponieważ nie mogę bez bardziej szczegółowych danych pani odpowiedzieć , a wiem że z praktyki, że jest to dość czasochłonna pomoc, to potrzeba wysłuchania obu stron, dlatego najlepiej pójść do seksuologa w bliskiej pani okolicy. Pozdrawiam

Niestety asymetria w seksie jest niejako wpisana w tą dziedzinę życia.
Post jest zbyt lakoniczny, zbyt mało informacji. Pozdrawiam. JW