Niskie położenie łożyska w 18. tygodniu ciąży

Witam. Jestem w 18 tygodniu ciazy. W 15 trafilam do szpitala z plamieniem. Lekarze stwierdzili, ze lozysko jest nisko plozone i jes krwiak. Po wypisaniu do domu plamilam przez 2 tygodznie. Teraz od kilku dni nie plamie i sluz jest bialy. Czy jest szansa, ze lozysko jes prawidlowo ulozone ?

Milena Lubowicz

Łożysko teraz się nie przemieści, raczej cały czas będzie nisko położone. Należy ten stan kontrolować, obserwować czy nie ma łożyska przodującego. Ale proszę się nadmiernie nie niepokoić, tylko regularnie badać.
Pozdrawiam