Niskie tętno a możliwe przyczyny

Zle s ie czuje. Moje serse sie potyka. Odczuwam to najbardziej w spoczynku. Moje tetno jest niskie ok 50/min. Lekarze mowia zeby sie nauczyc z tym zyc. Jest mi trudno bo to mnie bardzo meczy. Prosze mi doradzic co mam zrobic, jak sobie poradzic. Jula

Renata GrzechociĹska

Witam.
Trudno postawić przybliżoną diagnozę i zaproponować konkretne leczenie. Warto wykonać EKG i wykluczyć zmiany organiczne powodujące taki stan rzeczy oraz udać się do kardiologa.
Pozdrawiam