Niskie tętno i ciśnienie krwi w nocy

Witam,mam bardzo niskie tętno ,zwłaszcza w nocy,32,45,48 uderzeń /min.Jestem niskociśnieniowcem,normalne cisnienie u mnie 100/70 ale spada mi do 80/50 70/45i wtedy czuję się b,żle.Lekarze nie chcą wierzyć że jest tak niskie,poniewaź mój mąż jest kardilogicznie obciążony więc aparatów do ciśnienia u nas jest pod dostatkiem i mąż porównuje to moje ciśnienie na innych aparatach,jest takie samo.Ostatnio lekarz zapisał mi BELLAPAN ale nie mogę go brać bo mam astmę.Co robić?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę udać się do lekarza prowadzącego, który zmodyfikuje leczenie mając na uwadze choroby towarzyszące.