Niskie tętno i uczucie zatkanego płuca

Witam od kilku dni zauwazylem ze mam bardzo niskie tetno ok 44-46 uderzen na minute. Zazywam beto25zk oraz prestarium 10mg. Poniewaz zawsze mialem podwyzszone cisnienie teraz cisnienie jest w normie tylko ten puls no i rozne dolegliwosci w klatce czasami uczuvie zatkania jakby pluca czy czegos. Uczucie guli w gardle ktora chce przelknac a nie moge i wtedy nasila sie bol w klatce plecach i lewej rece jakby ta gola mi przepływa przez żyły zatykajac je. Do tego czasem niewyczuwalne tetno jakby 0

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane tętno jest konsekwencją stosowania preparatu Beto ZK. Tym nie powinien się Pan zatem niepokoić. Pozostałe dolegliwości wymagają bezpośredniej kontroli lekarskiej. Proszę zatem porozmawiać o tym z lekarzem podczas najbliższej wizyty.