Niskie tętno i zawroty głowy a leki

Przyjmuję biosotal 40. Mam tętno 49/ min. Czy może to być wywołane tym lekiem czy przyczyna może być inna?Jestem lekko " oszołomiony, czuje lekkie zawroty głowy. Ponadto biorę acenokumarol 1/1 tabl. dziennie. INR 2-3. Czy powinienem szukać teraz pomocy?

Judyta Samul-Jastrzębska

Witam.
Jednym z działań biosotalu jest zmniejszenie częstości akcji serca. Opisane objawy mogą być wywołane przyjmowaniem leku. Czy został on włączony do terapii niedawno?
Jeżeli dolegliwości utrzymują się, źle znosi Pan terapię, proszę skontaktować się ze swoim kardiologiem, który będzie mógł dokonać modyfikacji leczenia.
Pozdrawiam