Nisko leżące łożysko w 20. tygodniu ciąży

Witam, mieszkam w uk I jestem teraz w drugiej ciazy. W 20 tygodniu zdiagnozowano u mnie lozysko nisko lezace. W 28 nadal bylo bardzo nisko. A w prawie 33 dostalam malego plamienia I Okazalo sie ze lozysko nadal jest Od ujscia bardzo blisko 1,33mm.usg nie potwierdzilo ze krwawienie bylo z lozyska, ale juz podjete sa plany co do nas. Chcialam sie zapytac czy jest jeszcze Szansa ze za 2 tygodnie lozysko sie przesunie Od ujscia I nie bedzie juz ryzyka porodu wczesnego I krwawienia? Dziekuje

Do terminu porodu jest jeszcze 9 tygodni!!! Ważne jest położenie łożyska w terminie porodu lub czasie rozpoczynającego sie porodu. Wtedy podejmuje sie decyzje o ew sposobie ukończenia ciąży. Chyba że wystąpią inne wskazania do wcześniejszego ukończenia ciązy . Trzeba czekac i byc w kontakcie z lekarzem