Nisko napięciowa czynność beta oraz w odprowadzeniach przednich i środkowych czynności

mam wynik dziecka eeg co oznacza opis zapis z czynnoscia 9-10c/s i amplitudzie 30-40uv.rejestruje się tez nisko napieciowa czynność beta oraz w odprowadzeniach przednich i srodkowych czynności theta6-7c/s.W odprowadzeniach skroniowo-potylicznych zapisuje się okresowe poj. fale ostre o woltażu do 100-120V.RZ obecna.HV NIE ZMIENIA ZAPISU.lICZNE ARTEFAKTY. Wnioski Na tle prawidłowej dla wieku czynności podstawowej zapisuje się poj. fale ostre w odprowadzeniach skroniowo- potylicznych

Badanie EEG zawsze!!! interpretuje się w kontekście objawów klinicznych i badania przedmiotowego. Prawidłowy wynik badania nie świadczy o braku choroby i odwrotnie zmiany w badaniu EEG występują również u ludzi zdrowych.