Nisko ułożona i twarda szyjka macicy przed owulacją

Witam od ponad miesiąca moja szyjka macicy jest cały czas nisko i twarda. Mam nieregularne cykle ale okres zawsze przychodzi z dokładnością do /- 4 dni. Jestem przed owulacją temp. ok. 36,5 po owulacji zazwyczaj wynosi ok. 37.3 o co tutaj możne chodzić, ponieważ zaczynam się martwic?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.