Nisko ułożone łożysko w ciąży a wskazania do cesarskiego cięcia

Witam! Moja ciąża jest nisko usadowiona to samo jest z łożyskiem od 19 tc naUSG okazało się, że jest na przedniej ściance nisko.Teraz USG w 32 tc pokazało to samo. Moja Pani doktor uczuliła mnie tylko na krwawienia Wiem też, że czeka mnie kolejny zabieg cc. W Pierwszej ciąży po ponad 24 godzinach i podaniu oksy nie było żadnej reakcji Czy cc to jedyne wyjście?Tp- 20 styczeń W linku przesyłam zdjęcie USG łożyska. Pozdrawiam serdecznie! tufotki.pl/UOBLK

witam,
myślę że zaproponowano Pani najbezpieczniejsze rozwiązanie ciąży zagrożonej łożyskiem nisko usadowionym.
Gdyby rozpoczął się poród siłami natury mogłoby dojść do sytuacji wypadnięcia pępowiny przed urodzeniem dziecka i do jego niedotlenienia.

pozdrawiam!