Zapytaj lekarza

1 , 0 2 6 , 7 3 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nizoral w kremie na plamy na skórze i reakcja alergiczna

Witam. Choruję na ŁZS zmiany na plecach szyi, łupiesz we włosach. Używam nizoral do mycia włosów, zakupiłam też nizoral krem na plamy skóry. Niestety piecze mnie po posmarowaniu, plamy robią się czerwone swędzące. Smaruję dopiero drugi dzień. Czy powinnam zaprzestać czy może to normalna reakcja na początku leczenia tym kremem.
KOBIETA, 47 LAT ponad rok temu

Czym charakteryzuje się trądzik różowaty?

Trądzik to nie tylko krostki, które pojawiają się podczas okresu dojrzewania. Może on przybierać również inną postać. Obejrzyj filmik i dowiedz się, czym charakteryzuje się trądzik różowaty.

Lek. Krzysztof Szmyt
79 poziom zaufania

Witam, Proszę nie przyjmować żadnych leków bez konsultacji z dermatologiem. Nizoral jest lekiem przeciwgrzybiczym. Proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym. Pozdrawiam.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy