Niższa temperatura ciała po porodzie

Witam. Zauważyłam że po porodzie mam znaczną niższą temp ciała (35,6 / 35,7). Jest mi często zimno... O czym to może świadczyć? Połóg skończył mi się tydzień temu.

Aleksander Ropielewski

Może to wynikać z dużego obciążenia i wycieńczenia organizmu spowodowanego ciażą i porodem jak też z wielu innych przyczyn. Więcej możnaby powiedzieć po przeprowadzeniu badania oraz ocenie dodatkowych badań laboratoryjnych.