Niższy poziom MPV w morfologii

Witam. Mam 31 lat i jestem kobietą .Zrobiłam sobie kontrolnie morfologię krwi ale zaniepokoił mnie nizszy poziom MPV mam 8.4 , WBC 10.3 , HGB 13.5 , HCT40.8 RBC4.7 , PLT436.0. Czy powinnam zgłosić sie do lekarza?

myślę że powinna Pani na razie powtórzyć to badanie i jeśli nadal bedzie zbliżony wynik to wtedy do lekarza
Pozdrawiam
Marcin Koncewicz