Nocna zmiana w pracy a stosowanie diety

Jak radzić sobie z dieta na nocnej zmianie?Ja od około tygodnia zaczełam taka prace i to jest jakas masakra nie umiem zupełnie ogarnąć diety.

Witam. Warto ustalić sobie schemat 5 posiłków o podobnych godzinach, uwzględniając w tym nocną pracę. Warto uwzględnić posiłek nocny (koło 24.-00-1.00), najlepiej żeby to był produkt nabiałowy (kefir, maślanka lub kanapka z ciemnego pieczywa z czymś -wędlina, ser, warzywko). 1 śniadanie w pracy przed wyjściem lub po powrocie z pracy, przed snem; 2 niekidanie można upominać (jeśli Pani odsypia); obiad około 13-14.00, podwieczorek koło 17.00 kolacja około 20.00, posiłek nocny 24.00-1.00.