Nocne ataki kaszlu u 6-latka

witam, bardzo proszę o pomoc, syn ma 6 lat, od 3 lat ma ataki nocnego suchego kaszlu mial robione testy alergiczne (roztocza plus), pasozyty ujemne,choruje b. czesto, nocne ataki kaszlu, grypa,zap. pluc, dost. pulmicort, berodual,levopront, czasem sa wymioty ze śliny, syn byl juz w sanat. nad morzem, przez 2 m-ce przebywal w gorach , mieszkajac i spiac w 1 pom. z kotem i 2 psami, w domku, ktory mial rowniez grzyba na scianie, syn byl okazem zdrowia, zero kaszlu,bardzo proszę o pomoc
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proszę udać się do lekarza, który zlecał wykonanie badań, gdyż tylko on może je zinterpretować znając historię choroby. Możliwe iż konieczne jest poszerzenie diagnostyki w kierunku zaburzeń odporności.