Nocne bóle nóg u 5-letniej córki

Julia ma 5 lat od 1 roku życia miała 2x w miesiącu zapalenie migdałów i od tego się zaczęło.... Jak miała 2,5roku zostały migdały wycięte-niestety dolegliwości związane z nocnym bólem nóg nie minęły. Córcia ma ataki nawet 4 razy w tygodniu tak mocne ze muszę podawać paracetamol. Trwa to już prawie 4 lata a ja nie wiem co robić gdyż lekarz rodzinny mówi że to bóle wzrostowe (nie miała jednak robionych żadnych badań) Zrobiłam więc sama ASO ale wyszło ok. Co to może być. Dziecko nie symuluje !

Milena Lubowicz

Sugerowałabym wizytę u reumatologa, gdyż dolegliwości rzeczywiście są nasilone. Jest duże prawdopodobieństwo, że to bóle wzrostowe, ale myślę, że warto wykluczyć inne przyczyny.
Pozdrawiam