Nocne kołatania serca

W nocy budzi mnie kołatanie serca,mam uczucie jakby miało się oderwać jest coraz mocniejsze ale nie towarzyszy temu ból,co to może być,czy jest to groźne'

Marta Mielniczuk

Kołatanie serca może być objawem wielu różnych schorzeń, m.in: chorób serca, zaburzeń psychicznych (np. napadów lęku), wielu chorób metabolicznych (nadczynność tarczycy, zaburzenia elektrolitowe), przyjmowania niektórych leków lub używek, czy menopauzy. W celu ustalenia przyczyny Pani dolegliwości powinna Pani zgłosić się do lekarza POZ.