Nocne kołatania serca, skoki ciśnienia i pulsu

Mam 43lata. Budzą mnie nocne kołatania serca , skoki ciśnienia i pulsu / jestem niskociśnieniowcem 110/70 /w czasie"ataków"160/117puls 130 lub nagłe spadki90/60 puls 47.Tarczyca,sód,potas-w normie. Mam wrażenie ogromnego rozpierania w klatce piersiowej - głównie w okolicy splotu słonecznego. Lekarz rodzinny zalecił Concor w dawce2,5.Echo serca-zastawka mitralna fala zw.350 , zastawka trójdzielna fala zw.250, pozostałe parametry w normie. Proszę o informacje czy to jest niebezpieczne?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u specjalisty kardiologa. Lekarz oceni wszystkie wyniki badań dodatkowych. Na tej podstawie możliwe będzie wdrożenie odpowiedniego leczenia.