Nocne przebudzenia i podjadanie oraz leczenie ChAD

Jestem pod stałą kontrolą lekarza psychiatry z powodu CHAD,mam również inny problem, wstaję w nocy, kilkukrotnie, czasem nawet bez świadomości, jem. Od kilku lat nie przespałam całej nocy, rano jestem bardziej zmęczona niż przed położeniem się. Czy jeśli mój lekarz psychiatra wypisze mi skierowanie na badanie polosomograficzne, czy to wystarczy bym mogła być przebadana w ten sposób i zacząć leczyć tę przypadłość?

Magdalena Mroczek

Tak, psychiatra może wypisac takie skierowanie. Decyzję o dalszym leczeniu podejmą prawdopodobnie lekarze w przychodni zaburzeń snu.

 Lek. Magdalena Mroczek

Dzień dobry
skierowanie od Lekarza Psychiatry wystarczy, ważne jest aby było to skierowanie z Poradni Psychiatrycznej z podpisaną umową z NFZ
Pozdrawiam