Nocny ból brzucha u dziecka

dziś w nocy bolał mojego synka brzuszek, budził się co około 30 min z płaczem, o 2 w nocy dałam mu ibum, co pomogło, wstał po 6 i jest ok, ale martwi mnie to, ma 2 latka, miał tak już 2-3 razy, w nocy bolał go brzuszek i jakby zbierało na wymioty, raz też dałam ibum, a 2 razy bolał go lekko, napił się i zasnął, czy to może być od słodyczy np że w ciągu dnia zjadł kinder niespodziankę i parę żelek lub loda? nie ma gorączki,biegunki, jedynie brzuszek i to że go muli, kupę robi zazwyczaj co dwa dni
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie. Prawdopodobnie nie ma Pani powodów do niepokoju. tego typu dolegliwości bóle wynikają zazwyczaj ze zwyczajnej niestrawności. Oczywiście mogło to wynikać ze spożycia nadmiernej ilości czekolady czy żelek. Proszę obserwować czy tego typu objawy występują po konkretnych pokarmach.