Nocny ból kręgosłupa od kilku miesięcy

Witam od kilku miesięcy boli mnie w nocy kręgosłup ( ledzwie) oraz boki jakby szlo do miednicy.jak chodzę to nie boli.przy dłuższym siedzeniu także bardzo boli musze wtedy wstać bo nie dam rady siedzieć.co mam dalej robić? Dorota

Dzień dobry,

Konieczne jest rozpoznanie- proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego po skierowanie do specjalisty, który zaleci wykonanie badania obrazowego odcinka lędźwiowego i pokieruje dalszym postępowaniem.

Pozdrawiam serdecznie.

Witam,
proponuję udać się do fizjoterapeuty. Prawdopodobnie ma Pani silnie pospinane mięśnie obręczy biodrowej oraz grzbietu. Oczywiście, żeby mieć pewność czy nie jest to przepuklina krążka międzykręgowego może Pani zrobić również MRI.
Proszę nie bagatelizować objawów, gdyż zaniedbana lekka dysfunkcja może przerodzić się w coś poważniejszego.

Pozdrawiam