Norma dla parametru OFD w 34-tygodniu ciąży
Czy mogę prosić o podanie norm do wymiaru OFD dla poszczególnych tygodni ciąży? Przeszukałam cały internet i nie umiem znaleźć. Jaka jest norma dla 34 tc?

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
na otrzymanym wyniku powinna być siatka centów która najlepiej określi normę. Proponuje udać się do lekarza prowadzącego ciążę.