Norma TSH w 15. tygodniu ciąży

Jestem w 15 tygodniu ciazy. Tsh wynosi 2,83(norma0,25 - 5) natomiast ft3 4,93 (norma4 - 8,3), ft4 12,68 (norma10,6 - 19,4). Czy mam powod do niepokoju gdyz z tego co czytam na internecie tsh u kobiety w ciazy nie powinno przekraczac 2,0. Dodam ze nigdy wczesniej nie podejrzewano u mnie chorob zwiazanych z tarczyca. Z gory dziekuje za odpowiedz

Witam,
rekomendowane wartości TSH u kobiet w ciąży powinny wynosić:
w I trymestrze poniżej 2,5, w pozostałych trymestrach poniżej 3,0.

Także nie ma Pani powodów do niepokoju.

pozdrawiam