Norma w morfologii a zastrzyki na kręgosłup

proszę o interpretację wynikow krwi erytrocyty 3,95norma 5,20mch32,4norma31 mpv13,4norma12 p-lcr52,3norma43 neurocyty49,2norma70 eozynocyty0,8 norma5.dodam ze biore zastrzyki na kregoslup naklofen mam33 lata i jestem kobieta

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Niestety podała Pani tylko wybrane parametry morfologiczne, co wyklucza możliwość pełnej interpretacji. Podane wyniki nie wydają się być powodem do niepokoju - pełną morfologię zdecydowanie powinien jednak ocenić lekarz, który zlecił badanie.