Normoechogeniczny guzek z otoczką halo wielkości 8x6x8mm niepodejrzany ultrasonograficznie

Czy jest to rzut w chorobie hashimo czy jakiś rak? Choruje 7lat na hashimoto. Usg tarczycy- Przy tylnej części płata lewego drobny odczynowy węzeł chłonny 7mm. W płacie prawym normoechogeniczny guzek z otoczką halo wielkości 8x6x8mm niepodejrzeany ultrasonograficznie. Ob i crp w normie morfologia idealna oproczLimfocyty 42,8 % normy20,0-40,0 a czuje sie jakbym miala grype, oprócz tego ciagle kluje mnie szyja z obu stron i ciagnie az do obojczykow glownie po lewej stronie. Ciagle jest mi zimno.

Witam , trudno jest mi odpowiedzieć na podstawie ww.danych!!! Proszę pozostawać pod opieką specjalisty prowadzącego dotychczas!!! z.żurawski