Normy rozmazu w morfologii

witam; czy Rozmaz (pomiar automatyczny) war.b.E0 % norma 1-5 . Ja teraz robiłem badania mojemu synowi CRP +Morfologia wszystko w normie poza tym jednym to 5.7 wart.b E0 % . POZDRAWIAM ;

Witam! Wynik badania nieznacznie przekracza granice normy, prawdopodobnie nie ma więc powodów do niepokoju. Podwyższony poziom eozynofilów najczęściej wiąże się z istnieniem alergii, zakażenia pasożytniczego lub towarzyszy innej, nieswoistej reakcji zapalnej.